KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003147
nr 1600 3147
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 56, "Morgondis"". Olja på duk, 35x61, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:40:15
25/2 21:59:14
100 kr
26/2 04:55:36